Shitje dhe blerje me përfitim maksimal

Shportë

Shporta juaj është bosh

Kthehu te dyqani

Furre profesionale me gaz

20.000 L

Perdoret per pjekje byreku dhe picash.

Me 5 tava rezerve

Permasat:82x72x50cm lartesi

S’ka stok