Shitje dhe blerje me përfitim maksimal

Shportë

Shporta juaj është bosh

Kthehu te dyqani

Çfarë mund të shitet

Të gjitha kategoritë e objekteve që mund të sillen në shitje në dyqanet e Shtepise se Ofertave.

Bizhuteri kostumesh
Orë, gjerdan, vathë, byzylykë, unaza dhe karfica.

Kuzhina, divane, etazher TV, garderoba dhe krevate, tavolina dhe karrige

Llambat dhe llambadarët
Dritat e tavolinës, llambat e dyshemesë ose llambadarët.

Pajisje shtepiake
pajisje të vogla dhe të mëdha të kompletuara me aksesorë dhe broshurë udhëzimi.

Pikturat
Printime dhe piktura bashkëkohore dhe jo bashkëkohore.

Kalendari i shitjeve me Shtepine e Ofertave

Janar Shkurt Mars
Këpucë pranverore, mobilje për ambiente të jashtme, artikuj kopshtarie, biçikleta.

Prill – Maj – Qershor
Artikuj verore, kondicionere, freskuese, pajisje plazhi dhe kampe.

Korrik Gusht Shtator
Soba, ngrohës hapësire dhe ngrohje elektrike.

Tetor Nëntor Dhjetor
Paisje dimërore, pajisje dhe veshje për borë, dekorime dhe dekorime për Krishtlindje.

Gjatë gjithë vitit
Elektronikë dhe elektroshtëpiake, pajisje shtëpiake dhe aksesorë mobilimi, mobilje dhe mobilje të vogla.